Szkółka Nowaczyk została założona nieco ponad 20 lat temu.

Wkrótce po powstaniu zaczęliśmy specjalizować się w roślinach iglastych. Obecnie skupiamy się na produkcji szczepionych roślin iglastych.

Od dnia szczepienia do przygotowania roślin do sprzedaży, produkcja większości naszych roślin odbywa się w naszej szkółce w Wyganowie, w województwie Wielkopolskim.

top
top

W naszej ofercie znajdziesz kilkaset odmian sosen, świerków, jodeł, sośnic oraz innych iglaków.

Każdego roku wprowadzamy szereg nowości do sprzedaży. Zapoznaj się z listą naszych szczególnie polecanych odmian w sezonie 2016/2017.

Inwestujemy w nasze rośliny na każdym etapie produkcji.

Zapewnia to wysokiej jakości, wyrównany towar, który dobrze prezentuje się nie tylko u nas na szkółce, ale także w punktach sprzedaży oraz docelowo – w ogrodach i parkach.

top
top

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki osobiście i obejrzenia oferowanych przez nas roślin. Można nas także spotkać co roku na wystawach Zieleń to Życie w Warszawie oraz Gardenia w Poznaniu.

Godziny otwarcia szkółki to 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. W soboty szkółka jest czynna w okresie 15 marca do 15 października, w godzinach 8.00 do 13.00.

Przed zakupami hurtowymi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego, abyśmy mogli zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę w dniu odwiedzin.